ZRZESZENIE PRAWNIKÓW POLSKICH o/W-wa
oraz
EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO I SZKOLEŃ
przy Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji
Najstarsza prywatna uczelnia prawnicza w Polsce. Założyciel Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa


 

 RACHUNKOWOŚĆ, SPRAWOZDAWCZOŚĆ FINANSOWA, ZARZĄDZANIE FINANSAMI PRZEDSIĘBIORSTW

(szkolenie będzie prowadzone w sposób zrozumiały dla osób nie posiadających doświadczenia w rachunkowości oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw ).


DLA KOGO?

Trzydniowe szkolenie szczególnie polecane dla osób planujących pracę jako doradca restrukturyzacyjny (w tym przystąpienie do egzaminu na licencję) lub wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

PIOTR HANAJ

Radca prawny (nr wpisu: WR – 3374), doradca restrukturyzacyjny (nr licencji: 915), ekonomista, syndyk masy upadłości, nadzorca sądowy, wieloletni członek organów spółek prawa handlowego (m. in. likwidator, członek zarządu, prokurent, kurator).  Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia zarówno w obszarze prawa, ekonomii i księgowości w swojej praktyce prawniczej stosuje szereg narzędzi analizy finansowej, między innymi tworząc modele ekonometryczne stosowane przy umowach inwestycyjnych, Due Diligence, czy wycenie przedsiębiorstw. Specjalizuje się w obsłudze spółek prawa handlowego, w szczególności z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw, przekształceń, fuzji i podziału spółek, a także prawa kontraktowego oraz upadłościowego.

PROGRAM SZKOLENIA

Badanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa pod kątem jego niewypłacalności (z zaprezentowaniem różnych modeli analizy np. analizy logitowej, modelu Altmana itd.) Zasady przygotowania bilansu i RZiSu niezbędnego do wniosku o ogłoszenie upadłości/restrukturyzacji. Omówienie budowy sprawozdania finansowego. Analiza poszczególnych pozycji bilansowych, czytanie sprawozdań, różnice w sprawozdawczości rachunkowej w postępowaniach upadłościowych itd.

MIEJSCE I TERMIN SZKOLENIA

WROCŁAW
Sala seminaryjna . Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o.
al. Kasztanowa 3a-5, 53-125 Wrocław
2-4 listopada 2018 (20h)

CENA KURSU:

899 zł brutto kwota zw. z VAT  za 3 dni szkolenia

MASZ PYTANIA?

tel. +48 732 968 844
e.mail: szkolenia@mcbrie.pl

ORGANIZATOR

  • Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa
  • Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń EWSPA
  • LAW Center Club

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE/KURS

Osoba zgłaszająca:

Wybierz AKADEMIĘ

Miejscowość zajęć:

Kancelaria/sala szkoleniowa:

sobota/dzień roboczy:

Imię i nazwisko słuchacza, wiek (wiek tylko dzieci i młodzież)

Imię i nazwisko słuchacza, wiek (wiek tylko dzieci i młodzież)

Posiadam kod rabatowy:

*Wpisz swój adres email (obowiązkowe)

*Wpisz swój numer telefonu (obowiązkowe)

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na:

  1. Przetwarzanie przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji, BLUE Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji, BLUE Operator Sp. z o.o.
  2. Otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji, BLUE Oerator Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób
  3. Kontakt ze strony Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji z siedzibę w Warszawie przy ulicy Grodzieńskiej 21/29 , z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par.1 Prawa telekomunikacyjnego</p>
  4.  Akceptuję Pan/Pani Regulamin MCBiE
  5.  Akceptuję Pan/ Pani politykę prywatności

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na powyższe prosimy o kontakt e.mail: szkolenia@mcbrie.pl

 

/* */