Zajęcia prowadzone są w 600 miastach na terenie Polski. Wykaz miast na dole strony

Z uwagi na konieczność zwiększenia ilości sal (DODATKOWE grupy) oraz placówek na terenie Polski, wykaz wszystkich danych teleadresowych szkół zostanie zamieszczony na stronie do 15 sierpnia 2019r. Wykaz jest na bieżąco aktualizowany.


 3 PLACÓWKI W DZIELNICY

 WARSZAWA BEMOWO SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddziałami Integracyjnymi nr 82,  ul. Górczewska 201, Warszawa (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA BIELANY SZKOŁA PODSTAWOWA nr 187 ul. L. Staffa 21, Warszawa (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)
 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 355 ul. Ceramiczna 11, Warszawa (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)
 WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE SZKOŁA PODSTAWOWA nr 48 ul. S. Sempołowskiej 4, Warszawa (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA Specjalna nr 213 ul. Elektoralna 12/14, Warszawa (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA MOKOTÓW  SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA URSYNÓW SZKOŁA PODSTAWOWA 343 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Kopcińskiego 7, Warszawa (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA 340 ul. Lokajskiego 3, Warszawa (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA  WILANÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)

WARSZAWA WAWER SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 86, ul. Koryncka 33, Warszawa (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 204 ul. Bajkowa 17/21 , Warszawa (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
WARSZAWA TARGÓWEK SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 28 ul. Gościeradowska 18/20, Warszawa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE SZKOŁA PODSTAWOWA nr 163 ul. Osiecka 28/32, Warszawa (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 141 ul. Szaserów 117,  Warszawa (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA SASKA KĘPA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 168 ul. Zwycięzców 44, Warszawa (placówka I)
 SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA ŻOLIBÓRZ SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Felińskiego 15, Warszawa (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
 WARSZAWA WOLA

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

   SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)

 WARSZAWA OCHOTA

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)

 WARSZAWA WŁOCHY

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)

 WARSZAWA URSUS

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)

4 PLACÓWKI W MIEŚCIE

GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) SZKOŁA PODSTAWOWA Fundacja Thinking Zone al. Grunwaldzka 472, Gdańsk (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)
GDYNIA  SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20 ul. Starodworcowa 36, Gdynia, (placówka I)
 ZESPÓŁ SZKÓŁ JEZUITÓW ul. Tatrzańska 35, Gdynia (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)
KATOWICE

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)
KRAKÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)
ŁÓDŹ SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) WYŻSZA SZKOŁA STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH (placówka III)
CENTRUM KULTURY MŁODYCH ul. Lokatorska 13, Łódź (placówka IV)

 5 PLACÓWEK W MIEŚCIE

POZNAŃ SZKOŁA PODSTAWOWA nr 48 ul Sarmacka 105, Poznań (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 58 ul. Ławica 3, Poznań (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 91 z Oddziałami dwujęzycznymi ul. Promyk 4, Poznań (placówka III)
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA “Belward” ul. Niedziałkowskiego 18, Poznań (placówka IV)
Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Baranowska 1, Poznań (placówka V)

4 PLACÓWKI W MIEŚCIE

SZCZECIN Szczecińskie Centrum Montessori ul. Broniewskiego 19, Szczecin (placówka I)
Zespół Szkół nr 2 ul. Portowa 21, Szczecin (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)
TORUŃ SZKOŁA PODSTAWOWA Cambridge Academy, ul. Prosta 4, Toruń 87-100 (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  ul. Bażyńskich 30/36, 87-100 Toruń (placówka II)

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 ul. Łysakowskiego 28, Toruń (placówka III)

SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)
WROCŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA nr 84 ul. Górnickiego 20, Wrocław (placówka I)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa “Arka” ul. Stalowolska 24/26 Wrocław (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka IV)

3 PLACÓWKI W MIEŚCIE

JELENIA GÓRA Zespół Szkół Ekonomiczno- Turystycznych ul. Piłsudskiego 27, Jelenia Góra (placówka I)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II) SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)
BIAŁYSTOK SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego SP 22 LO XIII  ul. Konopnickiej 3, Białystok (placówka II)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych ul. Antoniuk Fabryczny 1, Białystok (placówka III)
RZESZÓW SZKOŁA PODSTAWOWA nr 21 ul. Miodowa 6, Rzeszów (placówka I)
PUBLICZNA SZKOŁA Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Sanocka 70,  Rzeszów (placówka II)
SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka III)

1-2 PLACÓWKI W MIEŚCIE

Aleksandrów Kujawski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Aleksandrów Łódzki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Andrychów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Augustów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Barlinek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bartoszyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bełchatów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Będzin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Biała Podlaska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Białobrzegi SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
BIAŁOGARD SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 ul. Chopina 8, Białogard 78-200 (placówka I)
 
 BIELAWA SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
 BIELSK PODLASKI SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
  BIELSKO- BIAŁA SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
BIERUŃ SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
BIERUTÓW SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Biłgoraj SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Biskupiec SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Blachownia SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Błonie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bochnia SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bogatynia SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Boguchwała SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Boguszów-Gorce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bolesławiec SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 ul. Jana Pawła II 38 c, Bolesławiec (placówka I)
 
Borne Sulinowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Braniewo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brodnica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brwinów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brzeg SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brzeg Dolny SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brzesko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brzeszcze SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brześć Kujawski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brzeziny SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Brzozów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Buk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bukowno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Busko-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bychawa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bydgoszcz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 ul. Staszica 4, Bydgoszcz (placówka II)
Bystrzyca Kłodzka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bytom SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Bytów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)  
Chełm SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chełmek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chełmno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chełmża SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chocianów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chodzież SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chojna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chojnice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chojnów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Choroszcz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chorzów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Choszczno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Chrzanów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ciechanów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ciechocinek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Cieszyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czaplinek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czarna Białostocka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czarne SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czarnków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czechowice-Dziedzice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czeladź SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czempiń SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czersk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Czerwionka-Leszczyny SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Częstochowa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Człuchów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Darłowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dąbrowa Białostocka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dąbrowa Górnicza SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dąbrowa Tarnowska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Debrzno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dębica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dęblin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dębno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dobczyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dobre Miasto SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Drawsko Pomorskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Drezdenko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Duszniki-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 ul. Sikorskiego 2 , Dzierżoniów (placówka I)
 
Dynów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Działdowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Działoszyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dzierzgoń SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Dzierżoniów SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 ul. Sikorskiego 2 , Dzierżoniów (placówka I)
 
Elbląg SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ełk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Garwolin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Giżycko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gliwice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Głogów SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ul. Obozowa 3, Głogów (placówka I)
 
Głogów Małopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Głogówek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Głowno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Głubczyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Głuchołazy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Głuszyca SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gniew SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gniewkowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gniezno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gogolin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Goleniów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Golub-Dobrzyń SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gołdap SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gorlice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gorzów Wielkopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gostynin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gostyń SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Góra SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Góra Kalwaria SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grajewo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grodków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grodzisk Mazowiecki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grodzisk Wielkopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grójec SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grudziądz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Grybów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gryfice LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18, Gryfice (placówka I)
 
Gryfino SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gryfów Śląski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Gubin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Hajnówka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Hrubieszów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Iława SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Imielin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Inowrocław SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Janikowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Janów Lubelski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jarocin NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA dla Dorosłych ul. T. Kościuszki 21a, Jarocin (placówka I)
 
Jarosław SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jasło SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jastrowie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jastrzębie-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jawor SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jaworzno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jaworzyna Śląska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jedlicze SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jedlina-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jelcz-Laskowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jędrzejów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Jordanów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Józefów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kalety SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kalisz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kalwaria Zebrzydowska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kamienna Góra SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kamień Pomorski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Karczew SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Karlino SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Karpacz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kartuzy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kazimierza Wielka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kąty Wrocławskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kędzierzyn-Koźle SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kępno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kętrzyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kęty SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kielce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 34 ul. Adama Naruszewicza 25 w Kielcach (placówka I)
 
Kietrz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kluczbork ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH ul. Mickiewicz 10, Kluczbork (placówka I)
 
Kłobuck SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kłodawa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kłodzko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Knurów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kobyłka  SZKOŁY “Słoneczne” ul. Brzechwy 5, Kobyłka (placówka I)
 
Kolbuszowa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kolno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Koluszki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Koło SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kołobrzeg SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Koniecpol SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Konin  SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 ul. Sosnowa 16, Konin (placówka I)
 
Konstancin-Jeziorna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Konstantynów Łódzki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Końskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Koronowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kostrzyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kostrzyn nad Odrą SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Koszalin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kościan SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kościerzyna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kowary SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kozienice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Koźmin Wielkopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kożuchów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kórnik SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krapkowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krasnystaw SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kraśnik SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krosno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krosno Odrzańskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krotoszyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kruszwica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krynica-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krzeszowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Krzyż Wielkopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kudowa- Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kutno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kuźnia Raciborska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Kwidzyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lądek-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Legionowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Legnica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lesko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Leszno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lewin Brzeski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Leżajsk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lębork SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lędziny SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Libiąż SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lidzbark SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lidzbark Warmiński SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Limanowa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lipno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lipsko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubaczów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubań SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubartów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubawa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubawka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lublin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubliniec SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Luboń SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lubsko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Lwówek Śląski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łańcut SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łapy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łask SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łaskarzew SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łaziska Górne SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łazy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łęczna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łęczyca SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łobez SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łochów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łomianki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łomża SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łosice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łowicz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Łuków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Maków Mazowiecki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Maków Podhalański SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Malbork I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Henryka Sienkiewicza ul. 17 Marca 6, Malbork (placówka I)
 
Marki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Miasteczko Śląskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Miastko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Miechów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mielec SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Międzychód SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Międzyrzec Podlaski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Międzyrzecz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Międzyzdroje SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mikołów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Milanówek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Milicz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mińsk Mazowiecki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mława SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mogilno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mońki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Morąg SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mosina SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mrągowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mszana Dolna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mszczonów SZKOŁA PODSTAWOWA w Mszczonowie ul. Warszawska 27,  Mszczonów (placówka I)
 
Murowana Goślina SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Muszyna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Mysłowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Myszków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Myślenice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Myślibórz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nakło nad Notecią SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Namysłów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nasielsk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nidzica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Niemodlin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Niepołomice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nisko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowa Dęba SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowa Ruda SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowa Sarzyna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowa Sól SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowe SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowe Miasto Lubawskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowe Skalmierzyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowogard SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowogród Bobrzański SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowy Dwór Gdański SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowy Dwór Mazowiecki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowy Sącz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowy Targ SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nowy Tomyśl SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Nysa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
OBORNIKI Niepubliczna Polsko- Angielska SZKOŁA PODSTAWOWA Johna Dewey ul. Młyńska 5 a, Oborniki (placówka I)
 
Oborniki Śląskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Odolanów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Olecko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Olesno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Oleśnica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Olkusz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Olsztyn SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Olsztynek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Oława SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Opalenica SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Opatów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Opoczno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Opole SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Opole Lubelskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Orneta SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Orzesze SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Orzysz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ostrołęka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ostrowiec Świętokrzyski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ostróda SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ostrów Mazowiecka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ostrów Wielkopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ostrzeszów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Oświęcim SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Otmuchów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
OTWOCK

 SZKOŁA PODSTAWOWA 6 ul. Ambasadorska 1      Otwock (placówka I)

 
Ozimek SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ozorków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ożarów Mazowiecki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pabianice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Paczków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pajęczno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pakość SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Parczew SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pasłęk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pelplin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Piaseczno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Piastów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Piechowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Piekary Śląskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pieńsk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pieszyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Piła SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I) I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  im. Marii Składowskiej- Curie ul. W.Pola 11, Piła 64-920 Piła (placówka II)
Piława Górna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pińczów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pionki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Prywatna Językowa SZKOŁA PODSTAWOWA  ul. 1 maja 18a , Piotrków Trybunalski (placówka I)
 SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka II)
Pisz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Piwniczna- Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pleszew SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Płock SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Płońsk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pniewy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pobiedziska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Poddębice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Polanica-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Police ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ul. Siedlecka 6 (placówka I)
 
POLKOWICE  ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach ul. Skalniaków 6, Polkowice (placówka I)
 
Połaniec SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Połczyn-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Poniatowa SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Poręba SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Prabuty SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Praszka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Proszowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Prudnik SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pruszcz Gdański SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pruszków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Przasnysz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Przemków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Przemyśl SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Przeworsk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Przysucha SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pszczyna SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pszów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Puck SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Puławy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pułtusk SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Puszczykowo SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pyrzyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Pyskowice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rabka-Zdrój SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Racibórz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radlin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radom SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radomsko SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radymno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radziejów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radzionków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radzymin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Radzyń Podlaski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rawa Mazowiecka SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
RAWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4 im. Władysława Broniewskiego ul. W. Broniewskiego 5, Rawicz (placówka I)
 
REDA  Prywatna SZKOŁA PODSTAWOWA Podstawowa DEJA CSB ul. Wejherowska 58 a, Reda (placówka I)
 
Rogoźno SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ropczyce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ruda Śląska SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rudnik nad Sanem SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rumia SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rybnik SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rydułtowy SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Ryki SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rypin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Rzepin SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sandomierz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sanok Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku, ul. Stróżowska 16, Sanok (placówka I)
 
Sejny SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sędziszów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sędziszów Małopolski SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sępólno Krajeńskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sianów SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Siechnice SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Siedlce SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Siemianowice Śląskie SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Siemiatycze SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sieradz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sieraków SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Sierpc SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Siewierz SZKOŁA PODSTAWOWA (placówka I)  
Skarszewy adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Skarżysko-Kamienna adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Skawina adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Skierniewice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Skoczów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Skwierzyna adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sławków adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sławno adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Słubice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Słupca adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
SŁUPSK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z oddziałami Dwujęzycznymi ul. Mickiewicza 32, Słupsk adres szkoły w trakcie uzupełnienia
Sobótka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
SOCHACZEW SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5, Sochaczew  
Sokołów Podlaski adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sokółka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Solec Kujawski adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sopot adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Stalowa Wola adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Starachowice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Stargard ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2, Osiedla Zachód  B15, Stargard  
Starogard Gdański adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Stary Sącz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Staszów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Stąporków adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Stęszew adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Stronie Śląskie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Strzegom adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Strzelce Krajeńskie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Strzelce Opolskie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Strzelin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
STRZELNO  SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie  
Strzyżów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sucha Beskidzka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Suchedniów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sulechów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sulejów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
SULEJÓWEK SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1, ul. Idzikowskiego 2 A, Sulejówek  
Sulęcin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sułkowice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Susz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Suwałki adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Swarzędz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Syców adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szamotuły adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczawnica adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczawno-Zdrój adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczebrzeszyn adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczecinek adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczyrk adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczytna adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szczytno adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szklarska Poręba adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szprotawa adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Sztum adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szubin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Szydłowiec adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Ścinawa adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Śmigiel adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Śrem adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Środa Śląska adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Środa Wielkopolska adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świdnica adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świdnik adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świdwin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świebodzice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świebodzin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świecie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świętochłowice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Świnoujście adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tarnobrzeg adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tarnowskie Góry adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tarnów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tczew adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Terespol adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tłuszcz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tomaszów Lubelski adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tomaszów Mazowiecki adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Trzcianka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Trzebiatów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Trzebinia adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Trzebnica adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Trzemeszno adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tuchola adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tuchów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Turek adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tuszyn adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Twardogóra adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Tychy adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Ustka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Ustroń adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Ustrzyki Dolne adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wadowice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wałbrzych adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wałcz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Warka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wasilków adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wąbrzeźno adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wągrowiec adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wejherowo adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Węgorzewo adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Węgrów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wieleń adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wieliczka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wieluń adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wieruszów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Więcbork adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wisła adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Witkowo adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Witnica adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Władysławowo adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Włocławek ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH im. Jana Sługosza ul. Łęgowska 26, Włocławek  
Włodawa adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Włoszczowa adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wodzisław Śląski adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wojkowice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wolbrom adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wolin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wolsztyn SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie  
Wołczyn adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wołomin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wołów LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika Plac Jana III Sobieskiego 256-100 Wołów  
Wronki adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Września adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wschowa adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wyrzysk adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wysokie Mazowieckie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Wyszków adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zabrze adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zagórz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zakopane adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zambrów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zamość adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zawadzkie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zawiercie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Ząbki SZKOŁA PODSTAWOWA im. Ks. Jerzego Popiełuszki ul. Piłsudskiego 95 c, Ząbki 05-091  
Ząbkowice Śląskie adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zbąszynek adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zbąszyń adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zduńska Wola adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zdzieszowice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zelów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zgierz adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zgorzelec adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zielona Góra adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zielonka adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Ziębice adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Złocieniec adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Złotoryja ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH ul. Kolejowa 4, Złotoryja  
Złotów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Zwoleń adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żagań adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żarów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żary adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żmigród adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żnin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żory adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żukowo adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żuromin adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żychlin SZKOŁA PODSTAWOWA im. Jana Pawła II w Żychlinie  
Żyrardów adres szkoły w trakcie uzupełnienia  
Żywiec adres szkoły w trakcie uzupełnienia