Szkolenie


Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji oraz Akademia Ochrony Zdrowia Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zaprasza na szkolenie.

UBEZPIECZENIA OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ W DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG MEDYCZNYCH


  DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone dla radców prawnych, adwokatów, aplikantów adwokackich i radcowskich, studentów prawa, osób zarządzających placówkami medycznymi, lekarzy posiadających swoje gabinety, osób wykonujących zawody medyczne oraz pracowników administracji podmiotów leczniczych.

 CEL:

Celem warsztatów jest pogłębienie i uzupełnienie wiedzy dotyczącej prawnych aspektów prowadzenia działalności medycznej.

PROWADZĄCY:

EDYTA RYSIAK- doktor nauk farmaceutycznych. Adiunkt w Zakładzie Chemii Leków Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Podyplomowych Studiów w zakresie Ubezpieczeń i Prawa Medycznego w Zarządzaniu Ochroną Zdrowia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (2009r.), Podyplomowych Studiów w zakresie Ochrony Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim (2012 r.) , Higieny i epidemiologii w opiece zdrowotnej oraz Opieki farmaceutycznej w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w  Warszawie (2016r.). W 2013 roku uzyskała certyfikat The Institute of Leadership and Management. Mediator w sprawach karnych przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Doradca Zawodowy. Członek Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego.

PROGRAM SZKOLENIA:

⚖️ Ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w działalności związanej ze świadczeniem usług medycznych  (5h)

MASZ PYTANIA?
+48 732 968 844
+48 796 194 576
e.mail: szkolenia@mcbrie.pl

  ORGANIZATOR:

  • Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa
  • LAW Center Club
  • Prawo24.tv

miejsce: Warszawa, ul. Grodzieńska 21/29

termin: 22 marca 2018

cena: 349 zł brutto

CENA SZKOLENIA OBEJMUJE:

– 5 godzin akademickich,
– materiały szkoleniowe
– materiały do pracy (notes, długopis),
– kawę, herbatę, ciastka w czasie przerw,
– certyfikat uczestnictwa wystawiony przez ZPP o/Warszawa
– punkty ORA i OIRP

REZERWACJA GRUPOWA:

+48 732 968 844
+48 796 194 576
e.mail: szkolenia@mcbrie.pl


ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Imię i nazwisko:

*Tytuł szkolenia:

*Miejscowość:

*Data szkolenia lub kursu:

*Nazwa placówki/instytucja/firma/osoba prywatna:

Ilość uczestników

-Imię i nazwisko uczestnika

-Imię i nazwisko uczestnika

-Płatność (jednorazowa, dofinansowanie, inna)

*Wpisz swój adres email (obowiązkowe)

*Wpisz swój numer telefonu (obowiązkowe)

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na:

  1. Przetwarzanie przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji Sp. z o.o.
  2. Otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób
  3. Kontakt ze strony MCBRiE z siedzibę w Warszawie przy ulicy Grodzieńskiej 21/29 , z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par.1 Prawa telekomunikacyjnego</p>
  4.  Akceptuję Pan/Pani Regulamin MCBRiE
  5.  Akceptuję Pan/ Pani politykę prywatności

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na powyższe prosimy o kontakt e.mail: szkolenia@mcbrie.pl lub telefonicznie +48 732 968 844