Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa oraz Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji oraz Akademia Praktyków Prawa Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zaprasza na szkolenie


PRAWO KARNE W PRAKTYCE- wybrane zagadnienia


PROGRAM SZKOLENIA:

1) Ratio legis nowelizacji przepisów o niealimentacji (art. 209 k.k.) ustawą z 23.03.2017r. – próba oceny realizacji założeń nowelizacji w praktyce.

2) Seksualne wykorzystanie małoletniego (art. 200 k.k.) a czyn lubieżny względem osoby poniżej lat 15 (art. 176 d.k.k.) i czyn nierządny w obecności osoby poniżej lat 15 (art. 177 d.k.k.) – próba porównania i krytycznej analizy.

3) Dylematy regulacji dotyczącej zmuszania do określonego zachowania się (art. 191 par.1-3 k.k.


PROWADZĄCY SZKOLENIE:

ANDRZEJ KRYŻE– prawnik, sędzia, sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego (w latach 2005–2007). Od ponad 20 lat bierze udział w szkoleniach aplikantów i asesorów sądowych oraz w komisjach egzaminacyjnych na stanowiska sędziowskie. Był członkiem Komisji powołanej przez ministra sprawiedliwości do opracowania projektu nowego Kodeksu karnego w latach 2000–2001. W latach 2001–2005 brał udział jako ekspert w pracach sejmowej Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach (NKK). Mianowany przez Zbigniewa Ziobro  prokuratorem Prokuratury Krajowej.

Wykładowca akademicki z zakresu prawa karnego materialnego, skarbowego i postępowania karnego w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji i Wyższej z siedzibą w Warszawie. Jedynej w Polsce uczelni wyższej założonej przez Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa.


📌 MASZ PYTANIA?

tel. +48 732 968 844
tel. +48 796 194 576
e.mail: szkolenia@mcbrie.pl

ORGANIZATOR

  • Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa
  • Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji
  • LAW Center Club

miejsce: Warszawa ul. Grodzieńska 21/29
parking: bezpłatny


termin: 25 kwietnia 2018
początek godz. 10.00


cena: 499 zł brutto


Cena szkolenia obejmuje:
– 6 godzin szkolenia,
– materiały szkoleniowe
– kawę, herbatę, ciastka w czasie przerw,
– certyfikat udziału wystawiony przez organizatora
–  punkty ORA i OIRP


ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE/KURS

Osoba zgłaszająca:

Wybierz AKADEMIĘ

Miejscowość zajęć:

Kancelaria (uzupełnić tylko jeśli na wykazie jest więcej niż jedna kancelaria) :

sobota/dzień roboczy (jeśli jest wybór dnia):

Imię i nazwisko słuchacza, wiek lub grupa

Imię i nazwisko słuchacza, wiek lub grupa

Posiadam kod rabatowy:

*Wpisz swój adres email (obowiązkowe)

*Wpisz swój numer telefonu (obowiązkowe)

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na:

  1. Przetwarzanie przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji Sp. z o.o.
  2. Otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób
  3. Kontakt ze strony Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji z siedzibę w Warszawie przy ulicy Grodzieńskiej 21/29 , z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par.1 Prawa telekomunikacyjnego</p>
  4.  Akceptuję Pan/Pani Regulamin MCBiE
  5.  Akceptuję Pan/ Pani politykę prywatności

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na powyższe prosimy o kontakt e.mail: szkolenia@mcbrie.pl