Potrzebujesz wsparcia w opracowaniu dokumentacji szkolnej?


Szanowni Państwo,

Bardzo dobrze wiemy jak istotną kwestią w zarządzaniu placówką oświatową jest kompletność i zgodność dokumentacji z obowiązującym prawem oświatowym.

Jeśli status szkoły, procedury czy regulaminy stanowią dla Państwa problem nasz konsultant pomoże dostosować dokumentację do obecnych wymagań.

Państwo wskazują obszar który sprawia trudność. Ekspert MCBRIE kontaktuje się i znajduję najlepsze rozwiązanie.

Wycen dokonujemy indywidualnie w zależności od zakresu prac.

Zamów konsultację w MCBRIE


*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. i jej kontrahentów w celach marketingowych

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów alkoholowych powyżej 18% oraz gier hazardowych wysyłanych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. w imieniu własnym lub na zlecenie innych osób na moje konto poczty elektronicznej. Jestem osobą pełnoletnią.

*Akceptuję regulamin

*Akceptuję politykę prywatności

* zgody wymagane.