PLAN ZAJĘĆ

  12 października 2019

dla grup: BIAŁYSTOK, BYDGOSZCZ, TORUŃ, OPOLE, KIELCE (mały prawnik), SZCZECIN

Terminy rozpoczęcia zajęć dla pozostałych miast i grup na dole strony!

BIAŁYSTOK  Miejsce zajęć (dla wszystkich grup)

Centrum Szkoleniowe ul. Malenda 1, Białystok  (Akademia Małego Prawnika sala 22. Akademia Młodego Prawnika sala nr 23)

  • Akademia Małego Prawnika (do lat 14) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 13.30
  • Akademia Młodego Prawnika (od 15 lat) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 14.30

Temat zajęć: Wstęp do prawoznawstwa


BYDGOSZCZ  Miejsce zajęć (dla wszystkich grup)

Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego ul. Fordońska 120, Bydgoszcz  (Akademia Małego Prawnika sala 2. Akademia Młodego Prawnika sala nr 3)

  • Akademia Małego Prawnika (do lat 14) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 13.30
  • Akademia Młodego Prawnika (od 15 lat) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 14.30

Temat zajęć: Wstęp do prawoznawstwa


KIELCE  Miejsce zajęć (tylko Akademia Małego Prawnika)

Sala konferencyjna ul. Piotrowska 12, Kielce, sala C

  • Akademia Małego Prawnika (do lat 14) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 13.30

Temat zajęć: Wstęp do prawoznawstwa


OPOLE  Miejsce zajęć (dla wszystkich grup)

Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich ul. Powstańców Śląskich 26/2,  Opole

  • Akademia Małego Prawnika (do lat 14) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 13.30
  • Akademia Młodego Prawnika (od 15 lat) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 14.30

Temat zajęć: Wstęp do prawoznawstwa


SZCZECIN  Miejsce zajęć (dla wszystkich grup)

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego ul. Kolumba 86, Szczecin ( Mały Prawnik- sala 101B, Młody Prawnik- sala 101 C)

  • Akademia Małego Prawnika (do lat 14) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 13.30
  • Akademia Młodego Prawnika (od 15 lat) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 14.30

Temat zajęć: Wstęp do prawoznawstwa


TORUŃ  Miejsce zajęć (dla wszystkich grup)

Kolegium Jagiellońskie- Toruńska Szkoła Wyższa ul. Prosta 4, Toruń (piętro III)

  • Akademia Małego Prawnika (do lat 14) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 13.30
  • Akademia Młodego Prawnika (od 15 lat) Początek zajęć 10.00 koniec zajęć 14.30

Temat zajęć: Wstęp do prawoznawstwa


 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ DLA WSZYSTKICH GRUP

SEMESTR I

(wybierz właściwe miasto)

miasto I SEMESTR
WARSZAWA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
OKOPOWA Mały prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
Mały prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
Młody prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
Młody prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
Senior 26.10.2019 30.11.2019 07.12.2019
URSYNÓW Mały prawnik 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
WILANÓW Młody prawnik 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
AUGUSTÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
BEŁCHATÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
BIAŁA PODLASKA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
BIAŁOGARD I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik  19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
BIAŁYSTOK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 12.12.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
BIELSKO- BIAŁA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
BOGATYNIA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
BOLESŁAWIEC I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
BRZEG I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
BUSKO- ZDRÓJ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
BYDGOSZCZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
BYTOM I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
CHEŁM I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
CHODZIEŻ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
CHORZÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
CIECHANÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
CIESZYN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
CHOJNICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
CZECHOWICE-DZIEDZICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
CZĘSTOCHOWA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
DĄBROWA GÓRNICZA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
DĘBICA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
DZIAŁDOWO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
DZIERZONIÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
ELBLĄG I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
EŁK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 29.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
GDAŃSK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
GDYNIA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 14.12.2019
GLIWICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
GŁOGÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 07.12.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 07.12.2019 21.12.2019
senior
GNIEZNO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
GOLUB- DOBRZYN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
GORZÓW WLKP I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.09.2019 23.11.2019 14.12.2019
GÓRA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
GRODZISK MAZOWIECKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
GRUDZIĄDZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
GRYFICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
IŁAWA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
INOWROCŁAW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
JAROSŁAW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
JASŁO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
JAWORZNO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
JELENIA GÓRA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
JÓZEFÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
KALISZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
KAMIEŃ POMORSKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
KATOWICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
KIELCE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
KLUCZBORK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
KŁOBUCK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
KŁODZKO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
KOŁOBRZEG I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
KONIN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
KONSTANCIN- JEZIORNA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
KOSTRZYN NAD ODRĄ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
KOSZALIN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
KRAKÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
KUTNO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
LEGIONOWO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
LEGNICA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
LĘBORK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
LUBIN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
LUBLIN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
ŁÓDZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
mały prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
MALBORK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
MRĄGOWO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
NOWOGARD I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
NOWY DWÓR MAZOWIECKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
NOWY SĄCZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
NOWY TARG I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
NYSA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.07.2019
OLSZTYN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
OŁAWA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
OPOLE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
OSTROŁEKA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
OSTRÓW WLKP I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
OSTRZESZÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
OŚWIECIM I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
OTWOCK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
PAJECZNO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
PIASECZNO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
PIŁA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
PŁOCK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
POZNAŃ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
mały prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
mały prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
PRUSZCZ GDAŃSKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
PRUSZKÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
PRZEMYŚL I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
RACIBÓRZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
RADOM I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
REDA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
RUDA ŚLĄSKA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
RZESZÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
SANOK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
SIEDLCE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
SKIERNIEWICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
SŁUBICE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
SŁUPSK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
SOCHACZEW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
SOPOT I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
SOSNOWIEC I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
STARGARD I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
STAROGARD GDAŃSKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
SUCHA BESKIDZKA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
SUWAŁKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
ŚWIECIE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
SWARZĘDZ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
SZCZECIN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
SZCZECINEK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
SZCZYTNO I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
ŚRODA ŚLĄSKA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
ŚRODA WLKP I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
SWIDNICA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
ŚWIECIE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior
TARNOWSKIE GÓRY I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
TARNÓW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
TCZEW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
TOMASZÓW MAZOWIECKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
TORUŃ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 12.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
TYCHY I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
WAŁBRZYCH I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
WŁOCŁAWEK I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
WODZISŁAW ŚLĄSKI I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
WOLSZTYN I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior
WROCŁAW I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 28.09.2019 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
mały prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
młody prawnik 28.09.2019 26.10.2019 ponowny termin zajęć za 05.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
mały prawnik- nowa grupa od 10-2019 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
senior 26.10.2019 16.11.2019 07.12.2019
ZABRZE I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
młody prawnik 19.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
senior 26.10.2019 23.11.2019 14.12.2019
ZAMOŚĆ I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
ZDUŃSKA WOLA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
ZGORZELEC I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
ZIELONA GÓRA I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
ŻARY I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior
ŻYWIEC I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia V zajęcia
mały prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
młody prawnik 26.10.2019 30.11.2019 21.12.2019
senior

Zajęcia w innych miastach nie wymienionych powyżej zostaną uruchomione od stycznia 2020. Jeśli nie znaleźli Państwo swojej miejscowości w wykazie zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Rezygnacja z zajęć e.mail: rezygnacja@apkim.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz miasta


ORGANIZATOR

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego
ul. Okopowa 59,
01-043 Warszawa

DZIAŁ REKRUTACJI

tel. 731 749 365

(Dyżur telefoniczny 8.30-16.00 poniedziałek- piątek)

e.mail: rekrutacja@apkim.pl


9001_fbg

Posiadamy📜 CERTYFIKAT QS Zürich AG szwajcarskiej jednostki certyfikującej- akredytowanej w SAS (Schweizerische Akkreditierungsstelle) dla systemu zarządzania jakością w zakresie USŁUG SZKOLENIOWYCH