(wybierz właściwe miasto)

Dołącz do nas! Nie zwlekaj! Rekrutacja nadal trwa!

WARSZAWA

miejsce zajęć: grupa I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia
INP Polska Akademia Nauk ul. Nowy Świat 72, Warszawa sobotnia godz.10.00 26.10.2019 (4h) 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
 APKIM ul. Okopowa 59, Warszawa poranna godz.10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
 APKIM ul. Okopowa 59, Warszawa popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

BIAŁYSTOK

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

BIELSKO- BIAŁA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Powstańców Śląskich 6, Bielsko- Biała poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Powstańców Śląskich 6, Bielsko- Biała popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

BYDGOSZCZ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

CHEŁM

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

ELBLĄG

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Grunwaldzka 2B1, Elbląg poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Grunwaldzka 2B1, Elbląg popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

GDAŃSK

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

GDYNIA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

GRUDZIĄDZ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 22, Grudziądz poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 22, Grudziądz popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

JASŁO

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Towarowa 4, Jastrzębie Zdrój poranna  godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Towarowa 4, Jastrzębie Zdrój popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

JAWORZNO

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Sienkiewicza 3, Jaworzno poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Sienkiewicza 3, Jaworzno popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KATOWICE

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
Centrum szkoleniowe, ul. Korfantego 2 sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny  ul. Techników 9, Katowice poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny  ul. Techników 9, Katowice popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KĘDZIERZYN- KOŻLE

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Grunwaldzka 11, Kędzierzyn Koźle poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Grunwaldzka 11, Kędzierzyn Koźle popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KIELCE

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KONIN

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KOSZALIN

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. ul. Zwycięstwa 28/2 Koszalin poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. ul. Zwycięstwa 28/2 Koszalin popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KRAKÓW

miejsce zajęć: grupa I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KRAŚNIK

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK al.Niepodległości 39,  Kraśnik poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK al.Niepodległości 39,  Kraśnik popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

KWIDZYN

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 26, Kwidzyn poranna  godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 26, Kwidzyn popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

LUBLIN

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

ŁODź

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piotrkowska 278, Łódź poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piotrkowska 278, Łódź popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

MŁAWA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sienkiewicza 4, Mława poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sienkiewicza 4, Mława popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

NOWY SĄCZ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długosza 73, Nowy Sącz poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długosza 73, Nowy Sącz popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

OLSZTYN

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

OPOLE

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

OSTROŁĘKA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Goworowska 34, Ostrołęka poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Goworowska 34, Ostrołęka popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Żabia 40, Ostrowiec Swiętokrzyski poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Żabia 40, Ostrowiec Swiętokrzyski popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

PIŁA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sikorskiego 33, Piła poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sikorskiego 33, Piła popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

PŁOCK

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

POZNAŃ

miejsce zajęć: grupa I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia
sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny ul. Kutrzeby 10, Poznań poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny ul. Kutrzeby 10, Poznań popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

RACIBÓRZ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 45, Racibórz poranna  godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 45, Racibórz popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

RADOM

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Traugutta 17a, Radom poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Traugutta 17a, Radom popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

RYBNIK

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK pl. Wolności 13, Rybnik poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK pl. Wolności 13, Rybnik popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

RZESZÓW

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piłsudskiego 40/8F, Rzeszów poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piłsudskiego 40/8F, Rzeszów popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

SIERADZ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Budynek Galerii Rondo), ul. Jana Pawła II 3, Sieradz poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Budynek Galerii Rondo), ul. Jana Pawła II 3, Sieradz popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

SKARŻYSKO KAMIENNA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piłsudskiego 23, Skarżysko- Kamienna poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piłsudskiego 23, Skarżysko- Kamienna popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

STAROGARD GDAŃSKI

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, ul. Rycerska 5, Starogard Gdański poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, ul. Rycerska 5, Starogard Gdański popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

SOPOT

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny ul. Polna 16/20, Sopot poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny ul. Polna 16/20, Sopot popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

SUWAŁKI

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Muzyczna 10, Suwałki poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Muzyczna 10, Suwałki popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

SZCZECIN

miejsce zajęć: grupa I zajęcia II zajęcia III zajęcia IV zajęcia
poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

TARNÓW

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wałowa 3, Tarnów poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wałowa 3, Tarnów popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

TORUŃ

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
Kolegium Jagielońskie ul. Prosta 4, Toruń sobotnia godz.10.00 16.11.2019 (4h) 07.12.2019 (4h)
Kolegium Jagielońskie ul. Prosta 4, Toruń poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
Kolegium Jagielońskie ul. Prosta 4, Toruń popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

TYCHY

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Armii Krajowej 29, Tychy poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Armii Krajowej 29, Tychy popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

WOŁOMIN

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 Wołomin poranna   godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 Wołomin popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

WROCŁAW

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
Wyższa Szkoła Prawa, ul. Św.Jadwigi 12, Wrocław poranna  godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
Wyższa Szkoła Prawa, ul. Św.Jadwigi 12, Wrocław popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

ZIELONA GÓRA

miejsce zajęć: grupa listopad grudzień styczeń luty
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 19b, Zielona Góra poranna godz. 10.00 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 19b, Zielona Góra popołudniowa godz. 16.30 18.11.2019 (2h), 25.11.2019 (2h) 09.12.2019 (2h), 16.12.2019 (2h)

ORGANIZATOR

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego
ul. Okopowa 59,
01-043 Warszawa

Centrala telefoniczna

tel. 531 428 429

(Dyżur telefoniczny 8.30-16.00 poniedziałek- piątek)

e.mail: rekrutacja@apkim.pl


9001_fbg

Posiadamy📜 CERTYFIKAT QS Zürich AG szwajcarskiej jednostki certyfikującej- akredytowanej w SAS (Schweizerische Akkreditierungsstelle) dla systemu zarządzania jakością w zakresie USŁUG SZKOLENIOWYCH