(wybierz właściwe miasto)

Dołącz do nas! Rekrutacja trwa do 7 lutego 2020

WARSZAWA

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
 APKIM ul. Okopowa 59, Warszawa poranna godz.10.00 10.02.2020 (2h), 22.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
 APKIM ul. Okopowa 59, Warszawa popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

BIAŁYSTOK

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

BYDGOSZCZ

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

ELBLĄG

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK  ul. Grunwaldzka 2B1, Elbląg poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK  ul. Grunwaldzka 2B1, Elbląg popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

GDAŃSK

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
Wyższa Szkoła Bankowa, Aleja Grunwaldzka 238a, Gdańsk poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
Wyższa Szkoła Bankowa, Aleja Grunwaldzka 238a, Gdańsk popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

GDYNIA

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Śląska 35/37, Gdynia poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Śląska 35/37, Gdynia popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

GRUDZIĄDZ

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 22, Grudziądz poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 22, Grudziądz popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

/td>

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Towarowa 4, Jastrzębie Zdrój poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Towarowa 4, Jastrzębie Zdrój popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

JAWORZNO

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Inwalidów Wojennych 4, Jaworzno poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Inwalidów Wojennych 4, Jaworzno popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

KATOWICE

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

KĘDZIERZYN- KOŻLE

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Grunwaldzka 11, Kędzierzyn Koźle poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. Grunwaldzka 11, Kędzierzyn Koźle popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

KOSZALIN

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. ul. Zwycięstwa 28/2 Koszalin poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Szkoła policealna ŻAK ul. ul. Zwycięstwa 28/2 Koszalin popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

KRAŚNIK

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK al.Niepodległości 39,  Kraśnik poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK al.Niepodległości 39,  Kraśnik popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

KWIDZYN

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 26, Kwidzyn poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 26, Kwidzyn popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

ŁODź

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piotrkowska 278, Łódź poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piotrkowska 278, Łódź popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

MŁAWA

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sienkiewicza 4, Mława poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sienkiewicza 4, Mława popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

NOWY SĄCZ

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długosza 73, Nowy Sącz poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długosza 73, Nowy Sącz popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

OSTROŁĘKA

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Goworowska 34, Ostrołęka poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Goworowska 34, Ostrołęka popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Żabia 40, Ostrowiec Świętokrzyski poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Żabia 40, Ostrowiec Świętokrzyski popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

PIŁA

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sikorskiego 33, Piła poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Sikorskiego 33, Piła popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

RACIBÓRZ

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 45, Racibórz poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Długa 45, Racibórz popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

RADOM

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Żeromskiego 36, Radom poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Żeromskiego 36, Radom popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

RYBNIK

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Jankowicka 2, Rybnik poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Jankowicka 2, Rybnik popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

RZESZÓW

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Hetmańska 2, Rzeszów poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Hetmańska 2, Rzeszów popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

SIERADZ

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Budynek Galerii Rondo), ul. Jana Pawła II 3, Sieradz poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Budynek Galerii Rondo), ul. Jana Pawła II 3, Sieradz popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

SKARŻYSKO KAMIENNA

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piłsudskiego 23, Skarżysko- Kamienna poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Piłsudskiego 23, Skarżysko- Kamienna popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

STAROGARD GDAŃSKI

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, ul. Rycerska 5, Starogard Gdański poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, ul. Rycerska 5, Starogard Gdański popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

TARNÓW

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Goldmammera 2, Tarnów poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Goldmammera 2, Tarnów popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

TYCHY

miejsce zajęć: grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Armii Krajowej 29, Tychy poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Armii Krajowej 29, Tychy popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

ZIELONA GÓRA

miejsce zajęć:
grupa LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 19b, Zielona Góra poranna       godz. 10.00 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)
sala szkoleniowa, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Chopina 19b, Zielona Góra popołudniowa godz. 16.30 10.02.2020 (2h), 24.02.2020 (2h) 16.03.2020 (2h), 30.03.2020 (2h) 20.04.2020 (2h), 27.04.2020 (2h) 11.05.2020 (2h), 18.05.2020 (2h) 15.06.2020 (2h), 22.06.2020 (2h)

ORGANIZATOR

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego
ul. Okopowa 59,
01-043 Warszawa

Centrala telefoniczna

tel. 531 428 429

(Dyżur telefoniczny 8.30-16.00 poniedziałek- piątek)

e.mail: rekrutacja@apkim.pl


9001_fbg

Posiadamy📜 CERTYFIKAT QS Zürich AG szwajcarskiej jednostki certyfikującej- akredytowanej w SAS (Schweizerische Akkreditierungsstelle) dla systemu zarządzania jakością w zakresie USŁUG SZKOLENIOWYCH