ZAPROSZENIE NA UROCZYSTĄ INAUGURACJĘ ROKU 2019/2020

W imieniu Władz Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego zapraszamy wszystkich słuchaczy oraz rodziców na UROCZYSTĄ INAUGURACJĘ ROKU 2019/2020, która odbędzie się w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica (Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie) przy ulicy Nowy Świat 72 w Warszawie.

HARMONOGRAM:
🗣godzina 10.00 – Inauguracja dla słuchaczy AKADEMII MAŁEGO PRAWNIKA

🗣godzina 12.00 0 Inauguracja dla słuchaczy AKADEMII MŁODEGO PRAWNIKA

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (200 miejsc) prosimy o potwierdzenie udziału na adres e.mail: rekrutacja@apkim.pl. Dla wszystkich słuchaczy uczestniczących w inauguracji zostaną wręczone indeksy. Wszystkie pozostałe osoby otrzymają indeksy w trakcie pierwszych zajęć.

📣Udział w inauguracji dla wszystkich słuchaczy jest fakultatywny. Relacja z inauguracji zostanie udostępniona również w internecie. Zajęcia w ramach programu zajęć (z uwagi na kolizję terminu tj. zaplanowanych pierwszych zajęć w APKIM i organizacji przez szkoły publiczne wyjazdów w ramach tzw. ZIELONEJ SZKOŁY oraz wyjazdów integracyjnych uczniów szkół średnich, Władze APKIM przychylają się do Państwa prośby i pierwsze zajęcia rozpoczną się począwszy od 28 września 2019 r.)


KOMUNIKAT DZIEKANATU

z dnia 16 września 2019

KOMUNIKAT- ZMIANA TERMINU ZAJĘĆ
Z uwagi na kolizję terminu tj. zaplanowanych pierwszych zajęć w Akademię Prawa Krajowego i Międzynarodowego i organizacji przez szkoły publiczne wyjazdów w ramach tzw. ZIELONEJ SZKOŁY oraz wyjazdów integracyjnych uczniów szkół średnich, Władze APKIM przychylają się do Państwa prośby i pierwsze zajęcia teoretyczne rozpoczną się począwszy od 28 września 2019 r. Pozostałe terminy nie ulegają zmianie.