AKADEMIA PRAWA STUDENTA I ABSOLWENTA


 to prestiżowe zajęcia warsztatowe  prowadzone przez prawników (adwokatów, radców prawnych oraz gościnnie sędziów, prokuratorów.). Zajęcia prowadzone w blokach tematycznych w sposób  warsztatowy.

Celem zajęć jest nauczenie słuchaczy metod praktycznego zastosowania zdobytej w toku zajęć w ramach Akademii lub toku studiów wiedzy, poprzez rozwiązywanie problematycznych kwestii prawnych pojawiających się realnych sprawach sądowych.

Podczas warsztatów  słuchacze wcielają się w rozmaite role: adwokatów, sędziów i prokuratorów, ucząc się przy tym pracy w grupie, samodzielnego myślenia i planowania pod okiem praktyków prawa.

Zajęcia prowadzone są (do wyboru przez słuchacza) w KANCELARIACH PRAWNYCH lub salach szkoleniowych na terenie całej Polski. Akademia Prawa Studenta i Absolwenta trwa do czerwca z możliwością kontynuacji warsztatów w kolejnym roku akademickim

Wszyscy słuchacze otrzymują indeks a na zakończenie zajęć certyfikat wydany przez Akademię Prawa Krajowego i Międzynarodowego oraz osobę prowadzącą zajęcia (opiekuna) radcę prawnego lub adwokata. Zaświadczenie może być również podstawą do zaliczenia praktyk.

AKADEMIA PRAWA STUDENTA I ABSOLWENTA  to również indywidualna opieka tutorska nad słuchaczem sprawowana przez adwokata, radcę prawnego lub sędziego, jeśli słuchacz wyrazi zgodę.

 


Rekrutacja trwa! Dołącz do nas!

Uwaga! W roku szkolnym 2020/2021 bez zmian obowiązują limity przyjęć. Ilość słuchaczy w grupie/mieście wynosi maksymalnie od 6 do 10 osób. Przyjęcia odbywają się wg. kolejności zgłoszeń.

W roku szkolnym 2020/2021 z powodu COVID- 19 zostanie uruchomiona tylko jedna grupa warsztatowa dla studentów/absolwentów w miastach wskazanych poniżej. Ilość miejsc do 10 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Program zajęć:

Zajęcia dostosowane są do roku studiów słuchaczy. Praca wyłącznie na KAZUSACH w tym symulacje rozpraw sądowych! W danym miesiącu realizowany jest jeden obszar np: prawo cywilne, prawo gospodarcze, karne, administracyjne itd…


Wykaz miast:

 • WARSZAWA  ul. Nowy Świat oraz ul. Chmielna
 • KRAKÓW ul. Lubomirskiego
 • ZIELONA GÓRA ul. Powstańców Warszawy
 • WROCŁAW 
 • SZCZECIN

Uwaga! Ze względu na pandemię COVID- 19 w semestrze JESIEŃ 2020 zostanie uruchomione w formie stacjonarnej tylko po jednej grupie. Grupy do 10 osób. Przyjęcia odbywają się wg. kolejności zgłoszeń.


Grupa wiekowa:

 • studenci I- II roku studiów prawniczych/administracyjnych
 • studenci III-IV roku studiów prawniczych/administracyjnych
 • studenci V roku studiów, absolwenci studiów, studia podyplomowe

Wymiar zajęć:

Do wyboru grupy:

 • 5 godzin – w tym 4 godziny zajęć warsztatowych w  sobotę od godziny 10.00 – raz w miesiącu. Dodatkowo 1 godzina opieki tutorskiej
 • 5 godziny- dzień roboczy od godziny 17.30 – dwa razy w miesiącu po 2 godziny. Dodatkowo 1 godzina opieki tutorskiej

Opłaty:

OPŁATY

Opłata rekrutacyjna-  70 PLN – opłata jednorazowa bezzwrotna
Wpisowe– 100 PLN – do 15 sierpnia 2020 – Promocja “0” PLN”

Czesne:

Umowa jest podpisywana na cały rok szkolny 2020/2021. Wybierz dogodną formę płatności (miesięcznie, semestralnie lub rocznie). 

 • 250 zł płatność ratalna do 5 każdego miesiąca (10 miesięcy) lub
 • 1200 zł za semestr (2 semestry w roku) lub
 • 2375 zł lub jednorazowo za cały rok szkolny 2020/2021.

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ:

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego sp. z o.o., ul. Górnośląska 4a/17, Warszawa 00-448
nr. rachunku bankowego: 55 1050 1025 1000 0090 8078 1363 
W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko słuchacza oraz miasto.

 

Sprawdź możliwość skorzystania z dofinansowania:

 • Pożyczki na kształcenie-nieoprocentowana pomoc zwrotna
  Ministerstwo Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój uruchomiło nieoprocentowane pożyczki na cele edukacyjne. Szczegółowe informacje: www.inwestujwrozwoj.pl

DZIAŁ REKRUTACJI

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 wyłącznie przez internet

Uwaga! W obliczu pandemii Covid-19 w trosce o bezpieczeństwo zarówno kandydatów jak i naszych pracowników do odwołania pracujemy w trybie zdalnym. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel.centrala  531 428 429
e.mail: rekrutacja@apkim.pl

Zdalne godziny pracy: pn-pt 9.00-16.00

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego
ul. Górnośląska 4a/17
00-448 Warszawa
tel. centrala: 531 428 429
e.mail: sekretariat@apkim.pl

(obsługa wyłącznie zdalna)