AKADEMIA MAŁEGO PRAWNIKA


Child judge with judge hammer isolated on white background to prestiżowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez prawników (ADWOKATÓW, RADCÓW PRAWNYCH, SĘDZIÓW). Zajęcia prowadzone w blokach tematycznych w sposób  warsztatowy.

Twoje dziecko uczestnicząc w AKADEMII MAŁEGO PRAWNIKA nie tylko poszerzy swoją wiedzę o świecie, obowiązującym PRAWIE ale przede wszystkim będzie uczestnikiem dobrej zabawy w gronie rówieśników!

Akademia działa w systemie semestralnym. Każdy semestr trwa 5 miesięcy tj. wrzesień-styczeń oraz luty- czerwiec po jednym spotkaniu w miesiącu trwające po 3 godziny zegarowe.

Organizatorzy starają się przy tym, aby przekazywana wiedza dostosowana była poziomem trudności do wieku odbiorców, a język przekazu był zrozumiały. Przystępność treści jest wzmacniana przez różnego typu wizualizacje multimedialne. Spotkania mają charakter interaktywny – są połączeniem wykładu, dyskusji, prac warsztatowych i publicznej prezentacji ich wyników. Częstym punktem zajęć w Akademii Małego Prawnika są quizy, turnieje, symulacje, prace plastyczne. Podczas warsztatów mali prawnicy wcielają się w rozmaite role: adwokatów, sędziów i prokuratorów, ucząc się przy tym pracy w grupie, samodzielnego myślenia i planowania.

Udział w zajęciach polecamy wszystkim dzieciom bez względu na zainteresowania. Znajomość podstaw prawa jest przydatna w każdym zawodzie ale przede wszystkich życiu codziennym.

Na zakończenie każdego ze spotkań nasi „mali prawnicy” otrzymują wpisy do dzienniczka, będące poświadczeniem ich obecności na zajęciach. Na zakończenie wszystkich zajęć uczestnicy otrzymują Dyplom ukończenia AKADEMII MAŁEGO PRAWNIKA w ramach Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego.


Rok 2019/2020. Zapraszamy do zgłaszania dzieci i młodzieży do grup.

Uwaga! Decyzja w której grupie wiekowej dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach należy do rodziców. Decyzja może być podjęta zarówno w oparciu o wiek dziecka jak i klasę do której uczęszcza.

GRUPA I  6-7 lat (I klasa szkoły podstawowej)       BRAK MIEJSC!

GRUPA II  8 lat (II klasa SP)

GRUPA III  9 lat (III klasa SP)

GRUPA IV  10 lat (IV klasa SP)

GRUPA V   11 lat (V klasa SP)

GRUPA VI   12 lat (VI klasa SP)

GRUPA VII  13 lat (VII klasa SP)

GRUPA VIII  14 lat (VIII klasa SP)

 Uwaga: młodzież 15-18 lat zapraszamy do grupy “MŁODY PRAWNIK”ORGANIZATOR

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego
Pałac Kultury i Nauki,  piętro XXVII
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
e.mail: biuro@apkim.pl


DZIAŁ REKRUTACJI

tel. 731 749 365

e.mail: malyprawnik@apkim.pl

pn-pt 8.30-16.00

POLECAMY również:

  • AKADEMIĘ MŁODEGO PRAWNIKA. Zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży od 15 do 18 lat czytaj więcej
  • AKADEMIĘ PRAWA dla nieprawników . Zajęcia z prawa dla dorosłych czytaj więcej
  • AKADEMIĘ PRAWA dla SENIORA. Zajęcia z Prawa dla seniorów czytaj więcej

9001_fbg

Posiadamy📜 CERTYFIKAT QS Zürich AG szwajcarskiej jednostki certyfikującej- akredytowanej w SAS (Schweizerische Akkreditierungsstelle) dla systemu zarządzania jakością w zakresie USŁUG SZKOLENIOWYCH