AKADEMIA MŁODEGO PRAWNIKA


 to prestiżowe zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży prowadzone przez prawników (adwokatów, radców prawnych oraz gościnnie sędziów, prokuratorów..). Zajęcia prowadzone w blokach tematycznych w sposób  warsztatowy.

Twoje dziecko uczestnicząc w AKADEMII MŁODEGO PRAWNIKA nie tylko poszerzy swoją wiedzę o świecie, obowiązującym PRAWIE ale przede wszystkim będzie uczestnikiem dobrej zabawy w gronie rówieśników!

Akademia działa w systemie semestralnym. Każdy semestr trwa 5 miesięcy tj. wrzesień-styczeń oraz luty- czerwiec.

Organizatorzy starają się przy tym, aby przekazywana wiedza dostosowana była poziomem trudności do wieku odbiorców, a język przekazu był zrozumiały. Przystępność treści jest wzmacniana przez różnego typu wizualizacje multimedialne. Spotkania mają charakter interaktywny – są połączeniem wykładu, dyskusji, prac warsztatowych i publicznej prezentacji ich wyników. Częstym punktem zajęć w Akademii Młodego Prawnika są quizy, turnieje, symulacje. Podczas warsztatów młodzi prawnicy wcielają się w rozmaite role: adwokatów, sędziów i prokuratorów, ucząc się przy tym pracy w grupie, samodzielnego myślenia i planowania.

AKADEMIA MŁODEGO PRAWNIKA to również indywidualna opieka tutorska nad MŁODYM PRAWNIKIEM sprawowana przez adwokata, radcę prawnego lub sędziego, jeśli Młody Prawnik wyrazi zgodę.

Akademia Młodego Prawnika realizowana przy współpracy z LAW CENTER CLUB prestiżowego klubu prawników. Młodzi Prawnicy gościnnie biorą udział w wybranych spotkaniach organizowanych przez LAW CENTER CLUB przez co mają możliwość rozmowy z praktykami prawa i poszerzenia zdobytej wiedzy.

Na zakończenie każdego ze spotkań nasi „Młodzi prawnicy” otrzymują wpisy do dzienniczka, będące poświadczeniem ich obecności na zajęciach. Na zakończenie wszystkich zajęć uczestnicy otrzymują Dyplom ukończenia AKADEMII MŁODEGO PRAWNIKA w ramach Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego.


Rok 2019/2020. Zapraszamy do zgłaszania młodzieży do grup.

Uwaga! Decyzja w której grupie wiekowej dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach należy do rodziców. Decyzja może być podjęta zarówno w oparciu o wiek dziecka jak i klasę do której uczęszcza.

GRUPA I   15 lat

GRUPA II   16 lat

GRUPA III   17 lat

GRUPA IV   18- 19 lat

Uwaga: dzieci i młodzież 6-14 lat zapraszamy do grupy “MAŁY PRAWNIK”ORGANIZATOR

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego
Pałac Kultury i Nauki,  piętro XXVII
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
e.mail: biuro@apkim.pl

DZIAŁ REKRUTACJI

tel. 731 749 365

e.mail: mlodyprawnik@apkim.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ:

  • AKADEMIĘ MAŁEGO PRAWNIKA. Zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży od 8 do 14 lat czytaj więcej
  • AKADEMIĘ PRAWA dla nieprawników . Zajęcia z prawa dla dorosłych czytaj więcej
  • AKADEMIĘ PRAWA dla SENIORA. Zajęcia z Prawa dla seniorów czytaj więcej

9001_fbg

 Posiadamy📜 CERTYFIKAT QS Zürich AG szwajcarskiej jednostki certyfikującej- akredytowanej w SAS (Schweizerische Akkreditierungsstelle) dla systemu zarządzania jakością w zakresie USŁUG SZKOLENIOWYCH