Dołącz do zespołu MCBRIE


Szukamy utalentowanych ludzi. Jeśli spełnisz nasze wymagania, to chętnie powitamy Cię w naszym zespole. Prześlij nam swoje CV.

Załącz swoje CV:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. i jej kontrahentów w celach marketingowych

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów alkoholowych powyżej 18% oraz gier hazardowych wysyłanych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. w imieniu własnym lub na zlecenie innych osób na moje konto poczty elektronicznej. Jestem osobą pełnoletnią.

*Akceptuję regulamin

*Akceptuję politykę prywatności

* zgody wymagane.

Ważne fakty o nas


Kilka faktów opisujących dotychczasowe osiągnięcia Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji.

116


Ilość oferowanych szkoleń

>2000


Ilość zadowolonych uczestników

>2000


Ilość firm z którymi współpracujemy

47


Ilość szkoleniowców

Znajdź swoje szkolenieSkontaktuj się z nami

Ucz się od najlepszych


Współpracujemy z renomowanymi instruktorami i szkoleniowcami z całej Polski i nie tylko. Postaw na jakość i doświadczenie zawodowe. Poznaj z nami tajniki sukcesu zawodowego

Dołącz do zespołu naszych szkoleniowców

Załącz CV (Wymagane)

Załącz list motywacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BLUE Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez BLUE Operator Sp. z o.o. i jej kontrahentów w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez BLUE Operator Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

Wyrażam zgodę na kontakt ze strony BLUE Operator sp. z o.o. z siedzibę w Warszawie, przy ulicy Grodzieńskiej 21/29, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par.1 Prawa telekomunikacyjnego.

*Akceptuję regulamin

*Akceptuję politykę prywatności

* zgody wymagane.