Wykaz miast i placówek na terenie Polski w których prowadzone są zajęcia z PRAWA w ramach:

  • AKADEMII MAŁEGO PRAWNIKA (dzieci od 6 do 14 lat),
  • AKADEMII MŁODEGO PRAWNIKA (młodzież od 15- 19 lat),
  • AKADEMIA PRAWA dla nieprawników (osoby dorosłe 18+)
  • AKADEMII PRAWA dla Seniora

UWAGA! Trwają prace techniczne związane z uzupełnianiem wykazu miast i placówek


WARSZAWA

  • INP Polska Akademia Nauk, ul. Nowy Świat 72, Warszawa (Śródmieście) (grupy od 15 lat)
  • Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa (Śródmieście)
  • LXXV Liceum Ogólnokształcące, ul. Czerniakowska 128, Warszawa (Śródmieście)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82, ul. Górczewska 201, Warszawa (Bemowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 321, ul. ppłk. Wacława Szadkowskiego 3, Warszawa (Bemowo)
  • LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, Anielii Krzywoń 3, Warszawa (Bemowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 187 ul. L. Staffa 21, 01-884 , Warszawa (Bielany)
  • Szkoła Podstawowa nr 355, ul. Ceramiczna 11, Warszawa (Białołęka)
  • CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Żywnego 25, Warszawa (Mokotów)
  • Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ul. Gładka 31, Warszawa (Ochota)
  • Szkoła Podstawowa nr 97 ul. Spiska 1, Warszawa (Ochota)
  • Szkoła Podstawowa 343 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Kopcińskiego 7, Warszawa (Ursynów)
  • Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Lokajskiego 3, Warszawa (Ursynów)
  • Szkoła Podstawowa nr 318, ul. Teligi (Ursynów)
  • Szkoła Podstawowa Nr 86, Koryncka 33, Warszawa (Wawer)
  • Szkoła Podstawowa nr 204, ul. Bajkowa 17/21 , Warszawa (Wawer)
  • Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego VIZJA ul. Patriotów 148, Warszawa (Wawer)
  • VIZJA Park ul. Okopowa 59, Warszawa (Wola)
  • Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Gościeradowska 18/20, Warszawa (Targówek)
  • Szkoła Podstawowa nr 163, ul. Osiecka 28/32, Warszawa (Praga Południe)
  • LXXII Liceum Ogólnokształcące, ul. Grochowska 346/348 Warszawa (Praga Południe)
  • XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Fundamentowa 38/42, 04-036 Warszawa (Praga Południe)
  • Szkoła Podstawowa nr 141, ul. Szaserów 117, Warszawa (Praga Południe)
  • Szkoła Podstawowa nr 395, ul. Sierakowskiego 9, Warszawa (Praga Północ)
  • Zespół Szkół nr 11, ul. Ratuszowa 13, Warszawa (Praga Północ)
  • Szkoła Podstawowa nr 373, ul. Angorska 2, Warszawa (Saska Kępa)
  • I liceum Ogólnokształcące, ul. Felińskiego 15, Warszawa (Żolibórz)
  • Szkoła Podstawowa nr 173 ul. Trakt Brzeski 18, Warszawa (Wesoła)
  • Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16, Warszawa (Włochy)
  • (Rembertów) dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia
  • (Wilanów)  dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia
  • (Ursus) dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI           Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bankowa 7/11, Aleksandrów Łódzki

BEŁCHATÓW                                   dane teleadresowe placówki  w trakcie uzupełnienia

BĘDZIN                                                 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jedności 38, Będzin

BIAŁA PODLASKA 

  • Szkoły ZDZ, aleja Jana Pawła II, Biała Podlaska
  • Zespół Szkół w Białej Podlaskiej ul. Zygmunta Augusta 2, Biała Podlaska

BIAŁOGARD                                      Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Chopina 8, Białogard

BIAŁYSTOK

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, ul. Antoniuk Fabryczny 1, Białystok
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego SP 22 , LO XIII , ul. Konopnickiej 3, Białystok

BIELAWA                                            Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Szkolna 5, Bielawa

BIELSKO- BIAŁA                             Wyższa Szkoła Finansów i Prawa ul. Tańskiego 5, Bielsko- Biała

BIERUŃ                                                Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu, ul. Granitowa 130, Bieruń

BŁONIE                       

  •   Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Stefana Okrzei 3, Błonie (Akademia Małego Prawnika)
  •   Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Poniatowskiego 19, Błonie

BOCHNIA                                            Akademickie Gimnazjum, ul. Biała 23, 32-700 Bochnia

BOGATYNIA                                       Szkoła Podstawowa nr 3, Bogatynia

BOLESŁAWIEC                                 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Jana Pawła II 38 c, Bolesławiec

BRZEG                                                    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Kamienna 2 , Brzeg

BRZESKO                                            Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Okulickiego 2. Brzesko

BUSKO- ZDRÓJ                                  Zespół Szkół Ponadpodstawowych ul. Mickiewicza 6, Busko- Zdrój

BYDGOSZCZ

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Staszica 4, Bydgoszcz
  • Zespół Szkół nr 12, ul. Stawowa 41, 85-323 Bydgoszcz

BYTOM

  • Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, ul. Tarnogórska 2, Bytom
  • Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Korczaka 1, Bytom
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Żeromskiego 46, Bytom
  • Technikum nr 4, Katowicka 35, Bytom
  • Państwowe Szkoły Budownictwa, Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom

CHEŁM                                 

  • Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich  ul. Reformacka 13, Chełm
  • Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych ul. Jagiellońska 29, Chełm

CHEŁMNO                                   Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Dominikańska 35, Chełmno

CHODZIEŻ                                  Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Mickiewicza 3, Chodzież

CHOJNICE                                  Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna “Pomerania”, Świętopełka 10, Chojnice

CHOJNÓW                                  Szkoła Podstawowa nr 4, Jana Kilińskiego 23, Chojnów

CHORZÓW                                 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Urbanowicza 2, Chorzów

CIECHANÓW 

  • I Liceum ogólnokształcące ul. 17 stycznia 66, Ciechanów
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego CK ul. Płońska 56a, Ciechanów (tylko grypy Młody Prawnik oraz Akademia dla nieprawników i Senior)

CIESZYN

  • I Liceum Ogólnokształcące, Plac Juliusza Słowackiego 2, Cieszyn
  • Zespół Szkół Budowlanych, Plac Dominikański 1, Cieszyn

CZECHOWICE- DZIEDZICE         Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Klasztorna 21, Czechowice- Dziedzice

CZĘSTOCHOWA

  • VIII Liceum Ogólnokształcące, Worcella 22, Częstochowa
  • Zespół Szkół Mechaniczno- Elektrycznych, Targowa 29, Częstochowa

DĄBROWA TARNOWSKA                 I Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 44, Dąbrowa Tarnowska

DĘBICA                                                      Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Paderewskiego 4,  Dębica

DZIAŁDOWO                                           Centrum Kształcenia Ustawicznego,  ul. Polna 11 a, Działdowo

DZIERŻONIÓW 

  • Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Sikorskiego 2, Dzierżoniów
  • Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Mikołaja Kopernika 7, 58-200 Dzierżoniów

ELBLĄG

  • Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Mielczarskiego 45, Elbląg
  • III liceum ogólnokształcące, ul. Browarna 1, Elbląg

EŁK                                                Szkoła Podstawowa nr 4, Władysława Szafera 2

GDAŃSK

  • Liceum Ogólnokształcące, al. Grunwaldzka 472, Gdańsk
  • Szkoła Podstawowa, Towarzystwa Edukacyjnego VIZJA ul. Piekarnicza 16b, Gdańsk (Morena)
  • Zespół Szkół Katolickich , ul. Pilotów 1, Gdańsk

GDYNIA

  • Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Starodworcowa 36, Gdynia
  • Zespół Szkół Jezuitów, ul. Tatrzańska 35, Gdynia
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, ul. Płk. Dąbka 207, Gdynia

GIŻYCKO                                        I Liceum Ogólnokształcące, ul. Traugutta 1, Giżycko

GLIWICE                                      dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

GŁOGÓW                                       Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie, ul. Jedności Robotniczej 10, Głogów,

GNIEZNO                                      Gnieźnieńska Szkoła Wyższa “Milenium” ul. Okulickiego 3a, Gniezno

GOLENIÓW                                  Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Szczecińska 36, Goleniów

GOLUB- DOBRZYŃ                  Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zamkowa 19, Golub- Dobrzyń

GORZÓW WLKP            

  • Wyższa Szkoła Biznesu,  ul. Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wlkp.
  • Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kobylogórska 110, 66-400 Gorzów Wlkp.

GOSTYNIN                                             Liceum Ogólnokształcące, 3 maja 15, Gostynin

GÓRA                                                        Zespół Szkół Ogólnokształcących  ul. Szkolna 1, Góra

GRODKÓW                                            Szkoły dla dorosłych w Grodkowie, Krakowska 31, Grodków

GRODZISK MAZOWIECKI             dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

GRYFICE                                                  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Wałowa 18, Gryfice

GUBIN                                                       Zespół Szkół Licealnych i Technicznych ul. Racławicka 1 , 66-620 Gubin

HAJNÓWKA                                          Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7, Hajnówka

IŁAWA                                                     dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

INOWROCŁAW                                      dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

JAROSŁAW                                              Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek ul. Głębocka 1, Jarosław

JASŁO                                                          Zespół Szkół Miejskich nr 5, ul. Sobniowska 57, Jasło

JAWORZNO                                              Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4  Armii Krajowej 5, Jaworzno

JEDLINA- ZDRÓJ                                  Zespół Szkolno- Przedszkolny  ul. Jana Pawła II 5, Jedlina Zdrój 58-330

JELCZ- LASKOWICE                            Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza ul. Techników 26, Jelcz- Laskowice

JELENIA GÓRA

  • Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. PCK 14a, 58-560 Jelenia Góra
  • Zespół Szkół Ekonomiczno- Turystycznych ul. Piłsudskiego 27, Jelenia Góra

JÓZEFÓW                                                Niepubliczne Liceum ogólnokształcące  ul. Parkowa 4, Józefów

KALISZ

  • ZDZ – Centrum Kształcenia w Kaliszu Skalmierzycka 2a, Kalisz
  • II liceum ogólnokształcące, ul. Szkolna 5, Kalisz

KAMIEŃ POMORSKI                       Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Plac Katedralny 5 , Kamień Pomorski

KATOWICE                                           dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

KĘTRZYN                                              Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Kazimierza Wielkiego 12, Kętrzyn

KIELCE

  • Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Adama Naruszewicza 25, Kielce
  • Zespół Szkół Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, ul. Paderewskiego 55, Kielce

KLUCZBORK                                  Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Mickiewicz 10, Kluczbork

KŁOBUCK                                       Zespół Szkół nr 3 ul. Ignacego Skorupki 46, Kłobuck

KŁODZKO                                         Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zamiejska 24, Kłodzko

KOŁOBRZEG                                   Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9, Kołobrzeg

KONIN                                                Szkoła Podstawowa nr 3 , ul. Sosnowa 16, Konin

KONSTANCIN- JEZIORNA       Szkoła Podstawowa nr 3, ul.Bielawska 57, Konstancin- Jeziorna

KOSTRZYN nad Odrą                  Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Sienkiewicza 6, Kostrzyn nad Odrą

KOSZALIN                                         dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

KRAKÓW

  • Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków
  • XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Sądowa 4, Kraków
  • XIV Liceum Ogólnokształcące , ul. Chełmońskiego 24, Kraków

KROSNO                                            I Liceum Ogólnokształcące ul. Ks. Piotra Skargi 2, Krosno

KROTOSZYN                                    Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 plac Jana Pawła II nr 5, Krotoszyn

KUDOWA- ZDRÓJ                         Społeczny Zespół Szkolno- Przedszkolny, ul. Słone 72, Kudowa- Zdrój

KUTNO                                                 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Dąbrowskiego 1, Kutno

LEGIONOWO                                     Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Władysława Broniewskiego 3, Legionowo

LEGNICA                                              II liceum ogólnokształcące, ul. Zielona 17, Legnica

LESZNO                                               Zespół Szkół Rolniczo- Budowlanych w Lesznie, ul.1 Maja 1, Leszno

LEŻAJSK                                              Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku

LĘBORK                                                 Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu,  ul. Warszawska 17, Lębork

LIDZBARK WARMIŃSKI                 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Lipowa 17a, Lidzbark Warmiński

LIMANOWA                                         Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Z. Augusta 8, Limanowa

LUBAŃ                                                       Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Skalnicza 3, Lubań

LUBIN                                                        Zespół Szkół nr 1 w Lubinie, ul. Kościuszki 9, Lubin

LUBLIN

  • Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Bursztynowa 22, Lublin
  • Szkoła Podstawowa nr 29 ul. Wajdeloty 1, Lublin
  • Centrum Edukacji Montessori, ul. Diamentowa 2, Lublin
  • Zespół Szkół nr 1, ul. Podwale 11, Lublin (grupy od 14 lat)
  • Liceum Ogólnokształcące, aleje Racławickie 17, Lublin
  • II liceum Ogólnokształcące, ul. Ogrodowa 16, Lublin (Akademia Młodego Prawnika)

ŁOMIANKI                                            Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym ul. Akinsa 6, Łomianki

ŁÓDŹ

  • Szkoła Podstawowa nr 125, ul. Dzwonowa 18/20, Łódź
  • Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Ćwiklińskiej 9, Łódź
  • Szkoła Podstawowa nr 83, ul. Podmiejska 21, Łódź
  • Centrum Kultury Młodych, ul. Lokatorska 13, Łódź
  • Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych ul. Brzozowa 5, Łódź

MALBORK                                        I Liceum Ogólnokształcące,  ul. 17 Marca 6, Malbork

MIELEC                                                 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Solskiego 8, Mielec (39-300)

MILANÓWEK                                      Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Królewska 69, Milanówek

MRĄGOWO                                           dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

MSZCZONÓW                                      Szkoła Podstawowa w Mszczonowie, ul. Warszawska 27, Mszczonów

NIDZICA                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Kopernika 1, Nidzica

NOWOGARD                                        I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wojska Polskiego 6 , Nowogard

NOWY DWÓR MAZOWIECKI      Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Górska 39, Nowy Dwór Mazowiecki

NOWY SĄCZ                                          Elitarne Liceum Ogólnokształcące ul. Zielona 27, Nowy Sącz

NOWY TARG                                         dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

NOWY TOMYŚL                                   Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wierzbowa 1, Nowy Tomyśl

NYSA                                                         Wyższa Szkoła Teologiczno- Humanistyczna pk. Nysa ul. Poznańska 1, Nysa

OLECKO                                               Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych, ul. Gołdapska 29, Olecko

OLKUSZ                                                 Zespół Szkół nr 1 ul. Górnicza 12, Olkusz

OLSZTYN

  • Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Sybiraków 3a, Olsztyn
  • I Liceum Ogólnokształcące, ul. Mickiewicza 6, Olsztyn
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Karola i Roberta Małłków 3, Olsztyn
  • Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 371, Olsztyn
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Artyleryjska 3c, Olsztyn

OPALENICA                                      Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Poznańska 37, Opalenica

OPOLE 

  •   Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2   ul. Kazimierza Pułaskiego 3, Opole
  • Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII, ul. Ozimska 48a, Opole

OSTROŁĘKA                                             Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Legionowa 17, Ostrołęka

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI      Zakład Doskonalenia Zawodowego, Ul. Kilińskiego 49,   ul. Furmańska 5

OSTRÓDA                                                    Zespół Szkół Zawodowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Wyszyńskiego 2

OSTRÓW MAZOWIECKA                    Liceum Ogólnokształcące ul. Tadeusza Kościuszki 36, Ostrów Mazowiecka

OSTRÓW WIELKOPOLSKI                  dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

OSTRZESZÓW                                           dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

OŚWIĘCIM                                                  Powiatowy Zespół nr 2 SOMSiT ul. Bema 8, Oświęcim

OTWOCK 

  • Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Ambasadorska 1, Otwock
  • Warszawska Szkoła Wyższa z siedzibą w Otwocku, ul. Armii Krajowej 13, Otwock

PAJĘCZNO                                                   dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

PASŁĘK                                                          Zespół Szkół w Pasłęku ul. Zwycięstwa 28, Pasłęk

PIASECZNO                                                dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

PIASTÓW                                                      Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. 11 Listopada 2A, Piastów

PIŁA                                                                  I Liceum Ogólnokształcące, ul. W. Pola 11, Piła

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI                Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa, ul. 1 maja 18a , Piotrków Trybunalski

PISZ                                                                  Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Wołodyjowskiego 2A, Pisz

PŁOCK  

  • Liceum Ogólnokształcące ul. Małachowskiego 1, Płock
  • ZDZ Centrum Kształcenia w Płocku, ul. 1 maja 7, Płock (grupy od 15 lat)
  • Zespół Szkół Budowlanych nr 1, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4, Płock

PŁOŃSK                                                        dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

POLICE                                                          Zespół Szkół, ul. Siedlecka 6, Police

POLKOWICE                                              Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy ul. Skalniaków 6, Polkowice

POZNAŃ

  • Szkoła Podstawowa nr 48, ul Sarmacka 105, Poznań
  • Szkoła Podstawowa nr 58 Ławica 3, Poznań
  • Szkoła Podstawowa 91 z oddziałami dwujęzycznymi, ul. Promyk 4, Poznań
  • Prywatna Szkoła Podstawowa ” Belward” ul. Niedziałkowskiego 18, Poznań
  • Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Baranowska 1, Poznań
  • V Liceum Ogólnokształcące ul. Zmartwychwstańców 10, 61-501 Poznań

PRUSZCZ GDAŃSKI                             dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

PRUSZKÓW                                               Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jasna 2, Pruszków

PRZEMYŚL                                                 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. P. Skargi 7, Przemyśl

RACIBÓRZ                                                 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, ul. Kozielska 19, 47-400 Racibórz

RADOM

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Trojańska 5, Radom
  • Europejska Uczelnia Społeczno- Techniczna, ul. Wodna13/21 Radom
  • Zespół Szkół Zawodowych al. Grzecznarowskiego 2, Radom

RADZYMIN                                              dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

RAWICZ 

  • Szkoła Podstawowa nr 4, W. Broniewskiego 5, Rawicz
  • I liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Generała Jarosława Dąbrowskiego 29, Rawicz

ROGOŹNO                                               Szkoła Podstawowa nr 2 , Mała Poznańska 1, 64-610 Rogoźno

RUDA ŚLĄSKA                                    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6, ul. Kałusa 3, Ruda Śląska

RZESZÓW

  • Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kopaczewskiego 2, Rzeszów
  • Szkoła Podstawowa nr 18 ul. Błogosławionej Karoliny 21, Rzeszów
  • Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6, Rzeszów
  • VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Wyspiańskiego 16a, Rzeszów
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego, al. J. Piłsudskiego 2, Rzeszów

SANOK                                                Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji, ul. Stróżowska 16, Sanok

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI      Liceum Ogólnokształcące  ul. Fabryczna 5, Sędziszów Małopolski

SIEDLCE                                              dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE         dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

SIEMIATYCZE                                  Zespół Szkół. Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Andersa 4, Siemiatycze

SIERPC                                                Liceum Ogólnokształcące, ul. Sucharskiego 2, Sierpc

SKIERNIEWICE                              Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 10, Skierniewice

SŁUBICE       Prywatna Szkoła Podstawowa Euregio w Słubicach, ul. Sadowa 2,  Słubice

SŁUPCA

  • Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Powstańców Wlkp. 22, Słupca
  • Liceum Ogólnokształcące, Plac Szkolny 1, Słupca

SŁUPSK

  • II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi , ul. Mickiewicza 32, Słupsk
  • Centrum Edukacyjne Technik, Kopernika 28-31 , Słupsk

SOCHACZEW                                 Szkoła Podstawowa nr 3  ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5, Sochaczew

SOSNOWIEC

  • Szkoła Podstawowa nr 23, ul. W. Jagiełły 3, Sosnowiec
  • IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Dormana 9a, Sosnowiec
  • CKZiU ul. Grota- Roweckiego 64, Sosnowiec

STALOWA WOLA                         dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

STARGARD                                       Zespół Szkół nr 2,  Osiedla Zachód B15, Stargard

STRZELCE OPOLSKIE               Liceum Ogólnokształcące ul. Krakowska 38, Strzelce Opolskie

STRZELNO                                      Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Gimnazjalna 17

SUCHA BESKIDZKA

  • Liceum Ogólnokształcące nr 1, Pułkownika Tadeusza Semika 1, Sucha Beskidzka
  • Zespół Szkół im. W. Goetla   Kościelna 5, Sucha Beskidzka

SULEJÓWEK                                 Szkoła Podstawowa nr 1,  ul. Idzikowskiego 2 A, Sulejówek

SULĘCIN 

  •   I Liceum Ogólnokształcące ul. Emilii Plater 1, Sulęcin
  • Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych ul. Witosa 49, Sulęcin

SUWAŁKI

  • Akademia Dzieci Ciekawych Świata, ul. Emila Młynarskiego 2, Suwałki
  • Ośrodek Kształcenia Zawodowego, ul. Kościuszki 23, Suwałki

SWARZĘDZ                                   Szkoła Podstawowa nr 3, Osiedle Czwartaków 1, Swarzędz

SZCZECIN

  • Szczecińskie Centrum Montessori, ul. Broniewskiego 19, Szczecin (oś. Arkońskie)
  • Zespół Szkół nr 2, ul. Portowa 21, Szczecin (Śródmieście)
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, ul. Unisławy 26, Szczecin (Niebuszewo)
  • VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Jagiellońska 41, 70-382 Szczecin (Środmieście)
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. M. Kmiecika, ul. 3 Maja 4/7, 70-214 Szczecin (Śródmieście)
  • Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Dąbska 105, 70-789 Szczecin (Bukowo)

SZCZECINEK  

  • Zespół Szkół Technicznych w Szczecinku, ul. Koszalińska 81, Szczecinek
  • Zespół Szkół Społecznych STO, ul. Słowiańska 2, Szczecinek

SZCZYTNO                                            Szkoła Podstawowa nr 3 ul.Marii Skłodowskiej- Curie 2, Szczytno

SZPROTAWA                                       Społeczna Szkoła Podstawowa, Niepodległości 7, 67-300 Szprotawa

ŚRODA ŚLĄSKA                                 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych,   ul. Wrocławska 12, Środa Śląska

ŚWIDNICA                                          Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wałbrzyska 39, Świdnica

ŚWIDNIK                                             I Liceum Ogólnokształcące ul. L. Okulickiego 13, Świdnik

ŚWIECIE                                           Zespół Szkół Menadżerskich, ul Żwirki i Wigury 6, Świecie

TARNOWSKIE GÓRY                   Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich, ul. Karola Miarki 17, Tarnowskie Góry

TARNÓW                                               dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

TCZEW                                                  Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie ul. Gdańska 17, Tczew

TOMASZÓW MAZOWIECKI       Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Strefowa 3, Tomaszów Mazowiecki

TORUŃ

  • Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Bażyńskich 30/36, Toruń
  • Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gagarina 36, 87-100 Toruń
  • Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Łysakowskiego 28, Toruń
  • Kolegium Jagiellońskie- Toruńska Szkoła Wyższa ul. Prosta 4, Toruń
  • Zespół Szkół Inżynierii Środowiska, ul. Batorego 43/49 Toruniu
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego, pl. Św. Katarzyny 8, Toruń

TYCHY                                       Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Młodzieżowa 7, Tychy

USTROŃ                                   Klimatyczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Daszyńskiego 31, Ustroń

WAŁBRZYCH                         dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

WAŁCZ                                     Szkoła Podstawowa nr 5, os. Dolne Miasto 14a, Wałcz

WĄGROWIEC                       Szkoła Podstawowa nr 2, Krótka 4, 62-100 Wągrowiec

WŁOCŁAWEK

  •  Zespół Szkół nr 11, ul. Papieżka 89, Włocławek
  • Zespół Szkół Katolickich, ul. Łęgska 26, Włocławek

WODZISŁAW ŚLASKI           ZSP nr 6 ul. Młodzieżowa 47, Włodzisław Śląski

WOLSZTYN 

  • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Poniatowskiego 1, Wolsztyn
  • Liceum Ogólnokształcące, ul. Poniatowskiego 7, Wolsztyn

WOŁOMIN                                 dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

WOŁÓW                                      Liceum Ogólnokształcące, Plac Jana III Sobieskiego 2, Wołów

WROCŁAW

  • Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Górnickiego 20, Wrocław
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Kuronia 14, Wrocław

WRZEŚNIA                                       Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących,  ul. Kaliska 2a, Września

WYSZKÓW                                        ZDZ Centrum Kształcenia w Wyszkowie ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, Wyszków

ZABRZE

  • Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Królewska 4, Zabrze
  • Zespół Szkół Ekonomicznych- Usługowych ul. Traugutta 1, Zabrze

ZAMOŚĆ

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi ul. H. Sienkiewicza 5, Zamość
  •  II Liceum Ogólnokształcące ul. Partyzantów 68, Zamość

ZĄBKI                                                Szkoła Podstawowa, ul. Piłsudskiego 95 c, Ząbki

ZDUŃSKA WOLA                         Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Parkowa 5, Zduńska Wola

ZGIERZ                                             Szkoła Podstawowa nr 6, ul. 3 maja 46a, Zgierz

ZIELONA GÓRA                           dane teleadresowe placówki w trakcie uzupełnienia

ZŁOTORYJA                                  Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Kolejowa 4, Złotoryja

ZŁOTÓW                                         Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Norwida 10, Złotów 77-400

ŻARY                                                Społeczna Szkoła Podstawowa ul. Broni Pancernej 5, Żary

ŻNIN                                                 Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Sienkiewicza 1a, Żnin

ŻYWIEC                                          I Liceum Ogólnokształcące ul. Słowackiego 2, Żywiec